+38-050-1518432
+38-098-1055766
ГОЛОВНА
• ЗВАРЮВАЛЬНІ АПАРАТИ
ИИСТ-140
ИИСТ-160
• ИИСТ-250
ИИСТ-140/160-ПА
ИИСТ-330
ИИСТ "Колібрі"
ЦІНИ НА ІНВЕРТОРИ
ЯК КУПИТИ
ЗАМОВИТИ ONLINE
ВІДГУКИ
ПАРТНЕРИ
РЕМОНТ ІНВЕРТОРІВ
СХЕМИ ІНВЕРТОРІВ
ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ
ЗВАРЮВАЛЬНИКАМ-ПОЧАТКІВЦЯМ
КОНТАКТИ
 

Новини

Увага! Новинка!
ИИСТ "Колібрі" -
найновіша модель
зварювального інвертора
розробки нашого підприємства !

У грудні 2014 року запрацювала
українська версія сайту
ПП НВО "Істок-Південь"

докладніше>>>    
 
 

Зварювальний апарат інверторний 250
Зварювальний апарат інверторний 250

ІНВЕРТОРНЕ ДЖЕРЕЛО
ЗВАРЮВАЛЬНОГО СТРУМУ

ИИСТ-250


ОПИС
-----------------------------------------------
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
-----------------------------------------------
КОМПЛЕКТАЦІЯ
-----------------------------------------------
ІНСТРУКЦІЯ [.doc]/[.pdf]
-----------------------------------------------
ГАЛЕРЕЯ / ВІДЕО
-----------------------------------------------
Замовити Online1,5 роки гарантії і післягарантійне обслуговування.

Опис інверторного зварювального апарата 250


Призначений для ручного дугового зварювання (ММА) штучними електродами діаметром до 6 мм, а також може бути використаний для зварювання електродом, що не плавиться в середовищі захисного газу (TIG) при контактному збудженні дуги.

Тривалість включення при зварювальному струмі 250 А становить 60 %, що дозволяє рекомендувати ИИСТ-250 для експлуатації в найнапруженіших промислових умовах: у цехах з виробництва великогабаритних металоконструкцій, промисловому та громадянському будівництві, ремонті рухомого складу на залізничному транспорті і т.п.

Особливості зварювання інверторного 250


Забезпечує легкість підтримування дуги і компенсацію коливань напруги мережі живлення, має захист від перевантажень і надійно захищену електроніку, характеризується легкістю налаштування і надійною роботою в монтажних і стаціонарних умовах.Також великий вибір зварювання інверторного типу ви зможете знайти на нашому сайті.

Експлуатація здійснюється від двофазної мережі. Підключення до мережі відбувається за схемою: фаза1-нуль, фаза2-нуль. Можлива експлуатація від автономного генератора потужністю не менше 11 кВА. Інвертор ИИСТ-250 в стандартному виконанні оснащений пристроєм блокування напруги холостого ходу.Це надійна зварка, ціна якої доступна.

Модифікація ИИСТ-250Г адаптована до мережі постійної напруги 275 В +\-15%, оснащена пристроєм блокування напруги холостого ходу і готується до атестації для експлуатації в умовах гірничорудних підприємств. Купити інверторну зварку можна в нашому магазині.

Роздрібна ціна: 7440 грн.

Зварювальний апарат інверторний 250 – це випрямляч струму, розроблений за найновішою інверторною технологією. Інвертор 250 відрізняється компактністю, він легко налаштовується і якісно виконує зварювальні роботи. Дана модель інверторного апарата відноситься до точного, стабільного та надійного зварювального обладнання. Значне зниження ваги та об'єму головного трансформатора пристрою забезпечило збільшення ефективності апарата на 30%.

Зварювання інверторне 250 має високий коефіцієнт корисної дії перетворення напруги мережі, що дозволяє значно економити споживання електроенергії. В свою чергу економність енергоспоживання і одночасно висока потужність забезпечують стабільний струм, а значить, більш сильну, концентровану і більш стійку дугу зварювального інвертора в процесі роботи. Інвертор також можна налаштувати на відтворення більш м'якої або більш жорсткої дуги. Зварювальний інвертор 250 має електронний термостатичний захист джерела від перевантажень. Його конструкція дозволяє використовувати різні типи зварювальних електродів.

Замовте інверторне зварювання 250 у нас!

© 2014-2015 ПП НВО “Істок-Південь”
Доставка по Київу
Представництва по всій Україні
istok.kherson.ua
webmaster@istok.kherson.ua
м. Київ, вул. Почайнинська, 57/59, офіс 1