+38-050-1518432
+38-098-1055766
 ГОЛОВНА
ЗВАРЮВАЛЬНІ АПАРАТИ
ЦІНИ НА ІНВЕРТОРИ
ЯК КУПИТИ
ЗАМОВИТИ ONLINE
ВІДГУКИ
ПАРТНЕРИ
РЕМОНТ ІНВЕРТОРІВ
СХЕМИ ІНВЕРТОРІВ
ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ
• ЗВАРЮВАЛЬНИКАМ-ПОЧАТКІВЦЯМ
СТАТТІ
КОНТАКТИ
 

Новини

Увага! Новинка!
ИИСТ "Колібрі" -
найновіша модель
зварювального інвертора
розробки нашого підприємства !

У грудні 2014 року запрацювала
українська версія сайту
ПП НВО "Істок-Південь"

докладніше>>>    
 

Зварювальникам-початківцямВ цьому розділі розміщені матеріали для тих, хто вирішив опанувати зварювальну справу самостійно, без допомоги професіоналів. Це не зовсім вірний шлях. Але ми ж не шукаємо легких шляхів!

Тим, хто сумнівається в складності задачі, рекомендуємо ознайомитись з класичним науково-популярним фільмом про дугове зварювання зразка 1982 року.


Способи дугового зварювання

В залежності від матеріалу електроду, всі численні способи електричного дугового зварювання можна поділити на дві групи: з електродом, що плавиться і з електродом, що не плавиться (вугільним, вольфрамовим).

Дугове зварювання металевим електродом, що плавиться, є найбільш поширенішим способом. Воно застосовується для зварювання всіх марок сталі і чавуну, а також кольорових металів і сплавів. Цей спосіб зварювання можливо здійснити при будь-якому просторовому положенні шва на постійному і перемінному струмі. Металевий електрод при цьому слугує не тільки для підтримки зварювальної дуги, але і для утворення шва.

Дугове зварювання металевим електродом може виконуватись вручну, автоматично і напівавтоматично. Тут ми не будемо заглиблюватись в подробиці двох останніх видів дугового зварювання, і втім ручного також, а просто наведемо декілька відеороликів, на яких можна подивитись сам процес. Професіонали можуть скептично вказати на деякі недоліки і порушення ТБ при проведенні зварювальних робіт, але вийшло так, як вийшло, тому не судіть суворо, адже відео любительське.

Зварювання інверторне – відеоЕлектродугове зварювання: загальні поняттяЕлектродугове зварювання: вертикальні швиЕлектродугове зварювання: горизонтальні швиЕлектродугове зварювання: зварювання трубЕлектродугове зварювання: заварювання паливного баку
Дуже багато корисної інформації знаходиться на форумі "Город Мастеров".

А от у цій бібліотеці можна знайти дуже багато книг про зварювання.
© 2014-2015 ПП НВО “Істок-Південь”
Доставка по Київу
Представництва по всій Україні
istok.kherson.ua
webmaster@istok.kherson.ua
м. Київ, вул. Почайнинська, 57/59, офіс 1