+38-050-1518432
+38-098-1055766
 ГОЛОВНА
ЗВАРЮВАЛЬНІ АПАРАТИ
ЦІНИ НА ІНВЕРТОРИ
ЯК КУПИТИ
ЗАМОВИТИ ONLINE
ВІДГУКИ
ПАРТНЕРИ
РЕМОНТ ІНВЕРТОРІВ
СХЕМИ ІНВЕРТОРІВ
ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
• КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ
ЗВАРЮВАЛЬНИКАМ-ПОЧАТКІВЦЯМ
СТАТТІ
КОНТАКТИ
 

Новини

Увага! Новинка!
ИИСТ "Колібрі" -
найновіша модель
зварювального інвертора
розробки нашого підприємства !

У грудні 2014 року запрацювала
українська версія сайту
ПП НВО "Істок-Південь"

докладніше>>>    
 

Інформаційні ресурси по зварювальним інверторам
і зварювальним технологіямНе дивлячись на те, що високочастотні інвертори досить міцно зайняли місце на ринку зварювального обладнання, у багатьох "непосвячених" виникає маса досить простих запитань, а отримати відповіді на них не завжди вдається одразу, так як просто немає до кого звернутись. Тому на цій сторінці ми розмістили посилання на інформацію, яка, сподіваємось, допоможе багатьом любителям самостійно розібратись в найпростіших питаннях зварювання і зварювального обладнання. Оскільки з цього приводу написано вже достатньо багато, то ми, не претендуючи на оригінальність, просто будемо посилати Читача до першоджерел – читайте, вивчайте. Одразу відмітимо, що наведені посилання не бездоганні, помилки, дурниці і неточності хай залишаються на сумлінні їх авторів, ми не збираємось нести відповідальність за достовірність наведеної інформації!

Отже, для початківців:

Сучасні інверторні джерела зварювального струму. Для тих, хто вперше зіткнувся з цим поняттям. На цій сторінці наведено написаний кимось реферат "Інверторні джерела живлення для електродугового зварювання".

Тут можна завантажити "Ілюстрований посібник зварювальника" в pdf-форматі. Документ не ідеальний щодо точності наведеної інформації, але торкається достатньо широкого кола питань технології зварювання і обладнання.

З короткими статтями, присвяченими різноманітним питанням зварювальних технологій, можна ознайомитись, якщо перейти за наступним посиланням.

А тут розміщено декілька посилань на фундаментальні (і не зовсім) учбові посібники і довідники по зварюванню.

Після реєстрації можна отримати доступ до спеціалізованої бібліотеки зі зварювання.

На наступній сторінці потрібно зареєструватися, і з’явиться можливість завантажити досить свіжу книгу (2008 р.) "Зварювальний інвертор" із серії "На допомогу домашньому майстру", в якій ви знайдете опис принципів роботи сучасних інверторних джерел для зварювання, схемні і конструктивні рішення, опис властивостей і додаткових функцій сучасних джерел зварювального струму.

Для тих, хто після всього цього читання вирішив отримати профільну освіту, наводимо посилання на сайт кафедри, яка допоможе це реалізувати.

Слідкуйте за змінами на цій сторінці, ми постараємось періодично доповнювати її корисними посиланнями!

З повагою, ПП НВО "Істок-Південь".

© 2014-2015 ПП НВО “Істок-Південь”
Доставка по Київу
Представництва по всій Україні
istok.kherson.ua
webmaster@istok.kherson.ua
м. Київ, вул. Почайнинська, 57/59, офіс 1