+38-050-1518432
+38-098-1055766
 ГОЛОВНА
ЗВАРЮВАЛЬНІ АПАРАТИ
ЦІНИ НА ІНВЕРТОРИ
ЯК КУПИТИ
ЗАМОВИТИ ONLINE
ВІДГУКИ
ПАРТНЕРИ
РЕМОНТ ІНВЕРТОРІВ
СХЕМИ ІНВЕРТОРІВ
• ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ
ЗВАРЮВАЛЬНИКАМ-ПОЧАТКІВЦЯМ
СТАТТІ
КОНТАКТИ
 

Новини

Увага! Новинка!
ИИСТ "Колібрі" -
найновіша модель
зварювального інвертора
розробки нашого підприємства !

У грудні 2014 року запрацювала
українська версія сайту
ПП НВО "Істок-Південь"

докладніше>>>    
 

Відповіді на типові питанняЯк вибрати інверторне зварювання?

Передусім необхідно визначити задачі, які Ви ставите перед собою, купуючи зварювальний апарат. Якщо в планах виконання звичайних побутових зварювальних робіт – підварити петлі, калитку, ворота, зварювання водопровідних труб, то для цього достатньо зварювального інвертора з максимальним струмом до 110 А, так як всі ці роботи можна виконати електродами діаметром до 3 мм. Необхідно також оцінити стан вашої електромережі. Якщо напруга мережі знижена (менше 200 В без навантаження), то одразу потрібно відмовитись від цілого ряду бюджетних китайських інверторів, які, тим не менш, цілком могли б бути придатними при хорошій мережі. Інвертори такого типу можуть або взагалі не працювати при зниженій напрузі, або швидко вийдуть з ладу. Потрібно розуміти, що для того, щоб отримати ті ж 110 А зварювального струму, інвертор будь-якого виробництва (К.К.Д. у всіх інверторів приблизно однаковий) має спожити з мережі близько 4 кВА повної потужності. Тому особливу увагу потрібно приділити якості проводки (перетин дроту, що підходить до розетки підключення інвертора, має бути не менше 2,5 кв. мм).

Яке інверторне зварювання купити?

Ми б радили купувати зварювальні інвертори (якщо вибирати вітчизняного виробництва) у торгових представників, або безпосередньо у виробника. При такій покупці Ви будете впевнені в суворому виконанні гарантійних обов’язків. Якщо Ви зважитесь на покупку імпортного зварювального інвертора, то купуйте у перевірених торгових точках, які зможуть забезпечити гарантію.


Чи можна використовувати ваш інвертор ИИСТ-140 при виконанні зварювальних робіт у звичайній квартирі?

Так, і навіть деякий час на максимальному зварювальному струмі – 140 А, якщо у Вас встановлені автоматичні запобіжники або плавкі вставки на 16 А.

В чому переваги інверторних апаратів взагалі перед трансформаторними джерелами зварювального струму?

Перше, що дає використання інвертора – економія електроенергії, що важливо в побуті і на виробництві. Друге – безсумнівна зручність в експлуатації, пов’язана з невеликими габаритами і вагою. Третє – важливо, що при використанні інвертора забезпечується "м’яке" навантаження на електромережу (відсутність індуктивних кидків напруги), що важливо при експлуатації в умовах побутової мережі, пристрої обліку і засоби захисту в якій не розраховані на великі струми. І останнє, мабуть, – виконання зварювальних робіт інвертором не потребує дуже гарних навичок від зварювальника в плані підтримання дуги. Ця властивість інверторів забезпечується за рахунок високої стабільності зварювального струму. Остання обставина є важливою перевагою при експлуатації від нестійкої мережі. Всі інверторні джерела мають функцію плавного регулювання зварювального струму, що дає можливість більш точного встановлення режимів, особливо при формуванні вертикальних і стельових швів. Виконувати прості зварювальні роботи інвертором може і не дуже кваліфікований зварювальник.

В чому перевага ваших інверторів ИИСТ у порівнянні з інверторами інших виробників?

Що стосується переваг інверторів серії ИИСТ – це, з нашої точки зору:

1. 1. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ гарантійного терміну у зручному для покупця режимі і у мінімальні терміни. В Херсоні ми пропонуємо заміну інвертора на час ремонту, який в робочі дні виконується протягом одного дня.

2. 2. Оптимальне, з нашої точки зору, поєднання ціна-якість в своїй "ваговій категорії".

3. 3. Інвертор ИИСТ-140 – це зварювальний апарат, який підходить як для професіоналів, бо дозволяє виконувати достатньо широкий спектр робіт завдяки хорошим технічним характеристикам, так і для любителів, якім потрібен пристрій для виконання періодичних зварювальних робіт.

Я не спеціаліст, тому мені не зрозуміло, що означає вказаний в паспорті параметр - продуктивність (Iзв -140А, Т=25°С) – 40%. На практиці, скільки часу безперервно я зможу варити електродом діаметром три міліметри при температурі повітря 30 градусів Цельсія вашим інвертором ИИСТ-140?

При такій температурі повітря "трійкою" Ви зможете варити безперервно, адже зварювальний струм для цього Ви маєте встановити в межах 5-110А. При таких струмах, часу при зміні електроду вистачить для того, щоб інвертор встиг охолонути. Єдине, що потрібно – при зварюванні на відкритому повітрі старатися розміщувати інвертор в тіні, тому що на прямому сонці він може нагрітися до температури значно вищої температури повітря і при цьому, звичайно, тепловий захист відпрацює значно раніше. А характеристика – "продуктивність (Iзв -140А, Т=25°С) – 60%" означає, що при струмі 140 А інвертору потрібно відпочивати 4 хвилини із 10.

В паспорті зазначено діапазон напруг 220 (+15%, -10%) В, тобто 253....198 В. Чи буде працювати ИИСТ-140 при напрузі в мережі, скажімо, 180 В і менше?

Інвертор ИИСТ-140 буде працювати і при більш низькій напрузі. Однак, чим нижча напруга в мережі, тим менша величина зварювального струму.

Як у вас з надійністю інверторів, адже елементна база, мабуть, "сіра", від чого вони можуть вийти з ладу?

Інвертори серії ИИСТ збираються лише з комплектуючих перевірених виробників. Практично повний список ми вивісили на форумі "Місто майстрів", а тут можна подивитись фотографії того, що знаходиться всередині інвертора.

Там же можна і почитати деякі відгуки про нашу продукцію.

Від себе додамо, що гарантійний термін інвертори серії ИИСТ в більшості випадків відпрацьовують в найжорсткіших умовах експлуатації. Звичайно, що при дотриманні елементарних правил, описаних в інструкції з експлуатації. Як і всі інші інвертори, їх не можна кидати. Крім того, вони можуть вийти з ладу при потраплянні всередину води або струмопровідного пилу, тому при різці металу інвертор має бути в стороні від зони бризків або стружки, а при роботі на відкритому повітрі необхідно застосовувати засоби захисту від потрапляння води.

Чому ви не комплектуєте інвертори зварювальними кабелями?

Діапазон цін на фурнітуру достатньо широкий, як і смаки та бажання покупців. Комусь подобається і звичніше працювати з коротким кабелем, комусь потрібен кабель довший. У деяких покупців зварювальний кабель вже є. Тому ми вирішили комплектувати інвертор лише відповідними частинами силових роз’ємів, щоб не нав’язувати покупцю часто не потрібну йому покупку. Придбати ж необхідну фурнітуру можна в будь-якій спеціалізованій торговій точці за своїм "смаком".

Чи можна за допомогою інвертора зварювати вироби з нержавіючої сталі, алюмінію, чавуну?

Це можливо при використанні спеціальних електродів. Наприклад, ОЗЛ-6, AS P-308L (нержавійка); KOBATEK (алюміній); ЦЧ-4, ASPik 98 (чавун). Довідкові матеріали щодо різних типів електродів можна подивитись, наприклад, тут.

Інший варіант зварювання кольорових металів – вольфрамовим електродом в середовищі інертного газу. Для цього необхідно придбати відповідний рукав з пальником і краном регулювання подавання газу.

Як буде вести себе інвертор ИИСТ-140 при значному підвищенні мережевої напруги, скажімо, до 300 В?

Це аварійна ситуація, при цьому спрацює плавка вставка, встановлена в інверторі.

Чи можна підключати ваші інвертори до автономного генератора?

Так, можна. При цьому номінальна потужність генератора, що використовується має відповідати максимальній потужності інвертору.

Яке призначення пристрою автоматичного відключення напруги холостого ходу?

Цим пристроєм обов’язково мають бути забезпечені зварювальні апарати для роботи в умовах підвищеної небезпеки. В звичайних умовах експлуатації в ньому немає необхідності. Тим більш, наявність такого пристрою в інверторі може ускладнювати підпал дуги при роботі з окисленим металом. Особливо помітним це буде у зварювальників-початківців. Докладніше про це можна почитати тут або тут або тут.


Далі буде…
© 2014-2015 ПП НВО “Істок-Південь”
Доставка по Київу
Представництва по всій Україні
istok.kherson.ua
webmaster@istok.kherson.ua
м. Київ, вул. Почайнинська, 57/59, офіс 1