+38-050-1518432
+38-098-1055766
• ГОЛОВНА
ЗВАРЮВАЛЬНІ АПАРАТИ
ЦІНИ НА ІНВЕРТОРИ
ЯК КУПИТИ
ЗАМОВИТИ ONLINE
ВІДГУКИ
ПАРТНЕРИ
РЕМОНТ ІНВЕРТОРІВ
СХЕМИ ІНВЕРТОРІВ
ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ
ЗВАРЮВАЛЬНИКАМ-ПОЧАТКІВЦЯМ
СТАТТІ
КОНТАКТИ
 

Новини

Увага! Новинка!
ИИСТ "Колібрі" -
найновіша модель
зварювального інвертора
розробки нашого підприємства !

У грудні 2014 року запрацювала
українська версія сайту
ПП НВО "Істок-Південь"

докладніше>>>    
 

Інверторне зварювання


Науково-виробниче об’єднання "Істок-Південь"
м. Херсон


Основним напрямком діяльності підприємства є розробка і виробництво інверторних джерел зварювального струму.

Вітаємо Вас на сайті нашого підприємства!

За мету нашої роботи ми ставимо забезпечення високої якості інверторних зварювальних апаратів, що випускаються, для повного задоволення вимог потенційних споживачів продукції. А серед них – як професійні зварювальники, так і аматори, яких в нашій країні дуже багато.

Виробники зварювальних апаратів Істок-Південь – гарантія якості

Висока якість продукції від виробника зварювальних апаратів Істок-Південь забезпечується використанням надійної елементної бази від провідних світових виробників, серйозним відношенням до процесу збирання і відповідальним контролем всіх етапів виготовлення нашої продукції. На сьогодні ми встановили гарантійний термін експлуатації півтора роки і плануємо його збільшити. Виробництво зварювальних апаратів – це авторська розробка, сувора відповідність параметрів виробів заявленим характеристикам, надійність і безпека в експлуатації. Надаючи перевагу нашій продукції, покупець може бути впевненим у своєчасному та швидкому гарантійному обслуговуванні, надійному, недорогому післягарантійному супроводі виробів, які відпрацювали гарантійний термін експлуатації. Інверторні зварювальні апарати компанії Істок-Південь – ваші надійні помічники в роботі.

Продаж інверторних зварювальних апаратів в Україні

Ключовим моментом у взаємодії з потенційним споживачем є політика відкритості і доступності інформації. Продаж інверторних зварювальних апаратів компанії Істок-Південь здійснюється по всій Україні, – ви легко можете оформити замовлення на нашому сайті.

інверторне зварювання
ИИСТ-140
зварювання інверторного типу
ИИСТ-160
зварювальний апарат інверторний 250
ИИСТ-250

Наше підприємство є відкритим для взаємовигідної співпраці із зацікавленими комерційними структурами як в області реалізації, так і в розробці нової техніки. Купити зварювальний інвертор нашого виробництва Ви можете по всій Україні.

Одним з напрямів діяльності підприємства є виконання дослідно-конструкторських розробок (ДКР) та науково-дослідних розробок (НДР) в першу чергу, перетворювальної техніки, а також нестандартних виробів електронної техніки.

Гнучка цінова політика, яку ми стараємося проводити, дозволяє сподіватися на успішне освоєння ринку по мірі нарощування об’ємів виробництва. Ми не боїмося конкуренції. Якість продукції, зважена ціна на інверторні зварювальні апарати і відповідальність за виконання гарантійних обов’язків дозволяють нам впевнено почувати себе у порівнянні з продукцією провідних європейських та світових виробників, не кажучи вже про продукцію від "невідомих" виробників, чиї вироби взагалі часто не забезпечуються гарантією. Продаж інверторних зварювальних апаратів Істок-Південь – це гарантована якість та краща ціна.

Зварювання інверторного типу – продукція

Інверторне зварювання
ИИСТ-140/160-ПА
Зварювання  інверторного типу
ИИСТ-330
Сварка инверторне універсальне
ИИСТ "Колібрі"

Інверторне зварювання представлене якісною продукцією. Сьогодні у виробництві наявні моделі ИИСТ-140 (максимальний струм – 150 А), ИИСТ-160 (максимальний струм – 170 А), ИИСТ-250 (двофазний, максимальний струм – 270 А). Перші партії зварювальних апаратів інверторного типу ИИСТ-140 та ИИСТ-250 успішно відпрацювали гарантійний термін експлуатації і продовжують використовуватись. В планах підприємства – розширення асортименту інверторних джерел зварювального струму серії ИИСТ, а також розробка іншого зварювального обладнання. Зокрема, наступна модель – інвертор для аргоно-дугового зварювання постійним струмом з мікропроцесорним управлінням із можливістю підключення зовнішнього механізму подачі для напівавтоматичного зварювання.

В перспективі – застосування накопичених знань в інших областях енергозберігаючих технологій, нетрадиційної енергетики і відновлюваних джерел енергії.

Історія розвитку підприємства

Початком нашої роботи по розробці енергозберігаючих інверторних джерел зварювального струму стала середина 2003 року, коли в Україні цей напрям практично не був представлений. В Херсонській лабораторії Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України сформувалась група зацікавлених цією ідеєю людей. Спочатку здавалося, що в цьому напрямку силової електроніки немає ніяких складнощів. Але життя і практика трохи остудила наші гарячі голови. Шлях до успіху був покритий великою кількістю "спалених" силових транзисторів, витрачених грошей, часу, темпу, але бажання зайняти своє місце на вітчизняному ринку зварювальних інверторів ми зберегли. Практично два роки було витрачено на пошук оптимальних технічних рішень, надійних постачальників комплектації і т.д. В результаті, де-факто, була створена спільна лабораторія ІФН НАНУ та Херсонського національного технічного університету, яка і слугувала своєрідним поштовхом до створення в 2008 році підприємства "Істок-Південь".

Сьогодні, через роки після початку роботи над виробництвом інверторних зварювальних апаратів, ситуація в цьому сегменті ринку зварювального обладнання в Україні істотно змінилась. Ми змушені витримувати конкуренцію як із "сірою продукцією" сумнівного походження, так і з якісним обладнанням відомих європейських виробників інверторів. Але це нас не бентежить. Ми віримо в свої сили і в перспективу. І не збираємось зупинятися на досягнутому. Тепер купити інверторне зварювання стало просто і доступно.

Звертайтесь до нас і зможете переконатися, що в особі ПП НВО "Істок-Південь" Ви знайдете надійного і постійного партнера! Наші телефони: +38-050-1518432, +38-098-1055766.

Виробництво зварювальних апаратів - ПП НВО "Істок-Південь"

© 2014-2015 ПП НВО “Істок-Південь”
Доставка по Київу
Представництва по всій Україні
istok.kherson.ua
webmaster@istok.kherson.ua
м. Київ, вул. Почайнинська, 57/59, офіс 1